Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y2500151MDT
0603Y2500151MDT
0603Y2500151MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y2500151MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y2500151MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 250V X7R 0603
Product parameter
številka dela 0603Y2500151MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 250V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 377913 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 150pF