Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y5000221MXT
0603Y5000221MXT
0603Y5000221MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y5000221MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y5000221MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 500V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603Y5000221MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 500V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 483171 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 220pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 220pF