Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y5000270JCT
0603Y5000270JCT
0603Y5000270JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y5000270JCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y5000270JCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 27PF 500V C0G/NP0 0603
Product parameter
številka dela 0603Y5000270JCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 27PF 500V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 349952 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 27pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 27pF