Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y5000681MXR
0603Y5000681MXR
0603Y5000681MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y5000681MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y5000681MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 500V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
32000 pcs
Product parameter
številka dela 0603Y5000681MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 500V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 475989 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 680pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 680pF