Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y5000681MXT
0603Y5000681MXT
0603Y5000681MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y5000681MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y5000681MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 500V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603Y5000681MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 500V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 482411 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 680pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 680pF