Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J2500151KDR
0805J2500151KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J2500151KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J2500151KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 250V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J2500151KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 250V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 272049 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 150pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0805J2500151KDR Vodilni stil 0.051" (1.30mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 150PF 250V X7R 0805