Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J2500151KXT
0805J2500151KXT
0805J2500151KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J2500151KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J2500151KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 250V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J2500151KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 250V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 361444 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 150pF