Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J2500183JDR
0805J2500183JDR
0805J2500183JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J2500183JDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J2500183JDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 250V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J2500183JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 250V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 190883 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.018µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.018µF