Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J2500183MXR
0805J2500183MXR
0805J2500183MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J2500183MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J2500183MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 250V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J2500183MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 250V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 280008 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.018µF