Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0100103KXR
0805Y0100103KXR
0805Y0100103KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0100103KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0100103KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 10V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y0100103KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 10V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 405173 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 10000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 10000pF