Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0100104MXT
0805Y0100104MXT
0805Y0100104MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0100104MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0100104MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 10V X7R 0805
Product parameter
številka dela 0805Y0100104MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 10V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 400824 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.1µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.1µF