Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0100272KCT
0805Y0100272KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0100272KCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0100272KCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 10V C0G/NP0 0805
Product parameter
številka dela 0805Y0100272KCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 10V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 316487 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 10V Toleranca 2700pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Boardflex Sensitive
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0805Y0100272KCT Vodilni stil 0.051" (1.30mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 2700pF ±10% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 2700PF 10V C0G/NP0 0805