Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0100272KXT
0805Y0100272KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0100272KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0100272KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 10V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y0100272KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 10V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 439597 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 10V Toleranca 2700pF
Debelina (maks.) X7R (2R1) Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0805Y0100272KXT Vodilni stil 0.051" (1.30mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 2700pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 2700PF 10V X7R 0805