Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0250183MXR
0805Y0250183MXR
0805Y0250183MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0250183MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0250183MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 25V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y0250183MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 319970 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.018µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.018µF Aplikacije Boardflex Sensitive