Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805Y0250184KXT
0805Y0250184KXT
0805Y0250184KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805Y0250184KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805Y0250184KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 25V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805Y0250184KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 262605 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.18µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.18µF Aplikacije Boardflex Sensitive