Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J2500103MXR
1206J2500103MXR
1206J2500103MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J2500103MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J2500103MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 250V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 1206J2500103MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 250V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 234588 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 10000pF