Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206J2500104KXT
1206J2500104KXT
1206J2500104KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206J2500104KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206J2500104KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 250V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela 1206J2500104KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 250V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 154540 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 1206J2500104KXT-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose