Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y0250103JXT
1808Y0250103JXT
1808Y0250103JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y0250103JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y0250103JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 25V X7R 1808
Product parameter
številka dela 1808Y0250103JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 25V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 124912 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 10000pF