Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y0250103MDT
1808Y0250103MDT
1808Y0250103MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y0250103MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y0250103MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 25V X7R 1808
Product parameter
številka dela 1808Y0250103MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 25V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89412 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 10000pF