Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y1000182MDR
1808Y1000182MDR
1808Y1000182MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y1000182MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y1000182MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 100V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y1000182MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 100V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 124125 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1800pF