Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1808Y1000183GCT
1808Y1000183GCT
1808Y1000183GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1808Y1000183GCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1808Y1000183GCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V C0G 1808
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1808Y1000183GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V C0G 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 70569 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 0.018µF