Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y6300271JXT
1812Y6300271JXT
1812Y6300271JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y6300271JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y6300271JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 1812
Product parameter
številka dela 1812Y6300271JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 62039 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 270pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 270pF