Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812Y6300271KER
1812Y6300271KER
1812Y6300271KER
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812Y6300271KER z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812Y6300271KER
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 1812
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 1812Y6300271KER Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 84949 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija FlexiCap™ Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
natančen opis 270pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 270pF