Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825J1K20122GCT
1825J1K20122GCT
1825J1K20122GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825J1K20122GCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825J1K20122GCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 1.2KV C0G 1825
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 1825J1K20122GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 1.2KV C0G 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 22254 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV)
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1200pF ±2% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 1200pF