Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1825J1K20122KXT
1825J1K20122KXT
1825J1K20122KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1825J1K20122KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1825J1K20122KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 1.2KV X7R 1825
Product parameter
številka dela 1825J1K20122KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 1.2KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 57926 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1825 (4564 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1200pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 1200pF