Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J1000153KCT
2220J1000153KCT
2220J1000153KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J1000153KCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J1000153KCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 100V C0G 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J1000153KCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 100V C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 39963 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.015µF