Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J1000153MDT
2220J1000153MDT
2220J1000153MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J1000153MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J1000153MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 100V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J1000153MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 100V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 37586 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.015µF