Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y0160153JXT
2220Y0160153JXT
2220Y0160153JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y0160153JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y0160153JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 16V X7R 2220
Product parameter
številka dela 2220Y0160153JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 16V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35350 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.015µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.015µF