Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y0160153KXT
2220Y0160153KXT
2220Y0160153KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y0160153KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y0160153KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 16V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y0160153KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 16V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45392 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.015µF