Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J0500563MXT
2225J0500563MXT
2225J0500563MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J0500563MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J0500563MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 50V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225J0500563MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 50V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60775 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.056µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.056µF