Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J0500564MDR
2225J0500564MDR
2225J0500564MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J0500564MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J0500564MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.56UF 50V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225J0500564MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.56UF 50V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24664 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.56µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.56µF