Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y2K50122KCT
2225Y2K50122KCT
2225Y2K50122KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y2K50122KCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y2K50122KCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 2.5KV C0G 2225
Product parameter
številka dela 2225Y2K50122KCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 2.5KV C0G 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 39122 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1200pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 1200pF