Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y2K50123MXT
2225Y2K50123MXT
2225Y2K50123MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y2K50123MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y2K50123MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 2.5KV X7R 2225
Product parameter
številka dela 2225Y2K50123MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 2.5KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 39431 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.012µF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.012µF