Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y6300562KXT
2225Y6300562KXT
2225Y6300562KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y6300562KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y6300562KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 630V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y6300562KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 630V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36471 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 5600pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 5600pF