Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y6300563KXT
2225Y6300563KXT
2225Y6300563KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y6300563KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y6300563KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 630V X7R 2225
Product parameter
številka dela 2225Y6300563KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 630V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45400 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.056µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.056µF