Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFAKC2000103MX0
SFAKC2000103MX0
SFAKC2000103MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFAKC2000103MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFAKC2000103MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFAKC2000103MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6866 pcs Podatkovni list SFAKC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost teme M3.5x0.6
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Serija SFAK Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 10000pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 10000pF