Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFAKC5000101MC1
SFAKC5000101MC1
SFAKC5000101MC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFAKC5000101MC1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFAKC5000101MC1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFAKC5000101MC1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7542 pcs Podatkovni list SFAKC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M3.5x0.6
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Serija SFAK Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 4dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 100pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 100pF