Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFBMT5000471MX0
SFBMT5000471MX0
SFBMT5000471MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFBMT5000471MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFBMT5000471MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFBMT5000471MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6902 pcs Podatkovni list SFBMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Serija SFBM Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 21dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 470pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 470pF