Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFBMT5000681MX1
SFBMT5000681MX1
SFBMT5000681MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFBMT5000681MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFBMT5000681MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFBMT5000681MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3673 pcs Podatkovni list SFBMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Serija SFBM Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 24dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 680pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 680pF