Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFCDC5000103MX0
SFCDC5000103MX0
SFCDC5000103MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFCDC5000103MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFCDC5000103MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 10000PF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFCDC5000103MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 10000PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6623 pcs Podatkovni list SFCDC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme 12-32
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm)
Serija SFCD Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 41dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 10000pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 10000pF