Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFCDC5000153MX1
SFCDC5000153MX1
SFCDC5000153MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFCDC5000153MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFCDC5000153MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.015UF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFCDC5000153MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.015UF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3350 pcs Podatkovni list SFCDC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme 12-32
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm)
Serija SFCD Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 44dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 0.015µF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.015µF