Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFCDL2000154MX0
SFCDL2000154MX0
SFCDL2000154MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFCDL2000154MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFCDL2000154MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.15UF 200V AXIAL
Product parameter
številka dela SFCDL2000154MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.15UF 200V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2789 pcs Podatkovni list SFCDC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost teme 12-32
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm)
Serija SFCD Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.15µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.15µF