Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFCDL3000104MX0
SFCDL3000104MX0
SFCDL3000104MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFCDL3000104MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFCDL3000104MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.1UF 300V AXIAL
Product parameter
številka dela SFCDL3000104MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.1UF 300V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6078 pcs Podatkovni list SFCDC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 300V
Toleranca ±20% Velikost teme 12-32
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm)
Serija SFCD Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.1µF Feed Through Capacitor 300V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.1µF