Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFCMC5000102MX1
SFCMC5000102MX1
SFCMC5000102MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFCMC5000102MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFCMC5000102MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFCMC5000102MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7517 pcs Podatkovni list SFCMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Serija SFCM Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 23dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 1000pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 1000pF