Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFCMC5000153MX0
SFCMC5000153MX0
SFCMC5000153MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFCMC5000153MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFCMC5000153MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.015UF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFCMC5000153MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.015UF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3527 pcs Podatkovni list SFCMC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M5x0.8
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Serija SFCM Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 44dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 0.015µF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.015µF