Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFJEL5000223MX1
SFJEL5000223MX1
SFJEL5000223MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFJEL5000223MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFJEL5000223MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.022UF 500V AXIAL
Product parameter
številka dela SFJEL5000223MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.022UF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5644 pcs Podatkovni list SFJE Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme 1/4-28
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Serija SFJE Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.022µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 15A Zmogljivost 0.022µF