Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFJEL5000224MX1
SFJEL5000224MX1
SFJEL5000224MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFJEL5000224MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFJEL5000224MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.22UF 500V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFJEL5000224MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.22UF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2219 pcs Podatkovni list SFJE Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme 1/4-28
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Serija SFJE Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 66dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 0.22µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 15A Zmogljivost 0.22µF