Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFJNL5000333MX0
SFJNL5000333MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFJNL5000333MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFJNL5000333MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFJNL5000333MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2454 pcs Podatkovni list SFJNC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M6x0.75
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Serija SFJN Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.033µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 15A Zmogljivost 0.033µF