Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFJNL5000683MX1
SFJNL5000683MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFJNL5000683MX1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFJNL5000683MX1
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.068UF 500V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela SFJNL5000683MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.068UF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3026 pcs Podatkovni list SFJNC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost teme M6x0.75
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Serija SFJN Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.068µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 15A Zmogljivost 0.068µF