Domov > Izdelki > filtri > Feed S kondenzatorji > SFKKC2000153MX0
SFKKC2000153MX0
SFKKC2000153MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SFKKC2000153MX0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SFKKC2000153MX0
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Product parameter
številka dela SFKKC2000153MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9205 pcs Podatkovni list SFKKC Series
Kategorija filtri Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost teme M3.5x0.5
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm)
Serija SFKK Ocene -
Paket / primer Axial, Bushing delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 0.015µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 0.015µF